Getting Started

This special collection was created for those just beginning their Godly Play journey. It includes publications and materials for a successful year in the classroom. This collection includes Do It Yourself versions as a way to have various pricing options. It is not the same as the Core Presentations Collection.

Getting Started - Classroom
Regular price
$2,998.00
Sale price
from $2,993.29
Regular price
$3,118.00
Unit price
per 
Sold out
Getting Started - Classroom - DIY
Regular price
$1,947.39
Sale price
from $1,942.14
Regular price
$2,021.39
Unit price
per 
Sold out
Teaching Godly Play
Regular price
$66.95
Sale price
from $24.95
Regular price
$74.85
Unit price
per 
Sold out
Circle of the Church Year - Large Felt
Regular price
$49.95
Sale price
$49.95
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Holy Family - Advent Color choice
Regular price
$157.95
Sale price
from $12.95
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Holy Bible
Regular price
$110.95
Sale price
from $39.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Creation
Regular price
$158.95
Sale price
from $2.95
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Creation - 2D Laser
Regular price
$158.95
Sale price
$158.95
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Ark and the Flood
Regular price
$365.95
Sale price
from $2.95
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Desert Box w/ plexiglass sides
Regular price
$299.95
Sale price
$299.95
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Desert Box w/ wooden sides
Regular price
$219.95
Sale price
$219.95
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Desert Bag/Box - Choice
Regular price
$299.95
Sale price
from $149.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
People of God
Regular price
$49.95
Sale price
$49.95
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Great Family
Regular price
$38.95
Sale price
from $1.05
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Exile & Return
Regular price
$15.95
Sale price
from $1.05
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Exodus
Regular price
$14.99
Sale price
from $0.95
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Ten Best Ways
Regular price
$119.95
Sale price
from $6.95
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Prophets
Regular price
$47.95
Sale price
from $8.95
Regular price
Unit price
per 
Sold out